Bursa Forklift Kiralama

Bursa Forklift Kiralama Firmaları arasında öne çıkan ÖZ Lider sektörde en eski işletmelerden olmakla birlikte ihtiyaçlarınıza uygun Forklift Çeşitleri ile daima en iyi hizmeti sunmaktadır.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel ilçeleri ve Organize Sanayi Bölgeleri içerisinde bulunan Fabrika, İşletme ve Depo gibi alalarda gerek duyulan Bursa Kiralık Forklift ihtiyacınıza uygun fiyatlara özel çözümler üreterek yardımcı oluyoruz.

Bursa Forklift Kiralama hizmeti firmanızın ihtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli forklift kiralama hizmeti vermekteyiz. Sektörün öncü Forklift Şirketleri arasında olan ve yeterli tecrübeyi edinmiş Forklift Operatörü ekibiyle işlermlerinizi kısa sürede güvenli şekilde gerçekleştiren Bursa Kiralık Forklift firmamız ÖZ Lider zengin ekipmanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Operatörlü, Operatörsüz, Aylık, Haftalık, Günlük, Saatlik, veya Proje başına kiralık forkliftler kiralayabilirsiniz.

Fabrika Kurma & Depo Taşıma, Paletli Paletsiz Malzeme Yükleyip Boşaltma İşlemleriniz için size en uygun forklift hizmeti veriyoruz. Sanayi şehri olan Bursa‘da en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan Kiralık Forklift konusunda araştırma yapanların ilk karşılaştıkları Bursa Forklift Kiralama firması olan ÖZ Lider ile görüşmeden ve fiyat almadan Forklift Kiralama hizmeti almamanızı öneririz.

ÖZ Lider Forklift

Forklift Çeşitleri

Özellikle araçlarda ya da depolarda bulunan ağır yük ve materyallerin kaldırılmasında gereken Kiralık Forklift hizmeti için Bursa Forklift Kiralama Firması olan ÖZ Lider ile görüşebilirsiniz.

Bursa Kiralık Forklift 3 Ton

3 Tonluk Forklift

Bursa Kiralık Forklift 5 Ton

5 Tonluk Forklift

Bursa Kiralık Forklift 7 Ton

7 Tonluk Forklift

Bursa Kiralık Forklift 10 Ton

10 Tonluk Forklift

Bize Ulaşın

Kiralık Forklift konusunda Bursa ve çevresinde hizmet veren ÖZ Lider firması 3,5,7,10 Ton kapasiteli Forklift Çeşitleri ile çözümler sunar. Deneyimli Forklift Operatörü personeliyle ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı olmaktadır.

Hemen Ara