Bursa Vinç Kiralama

Bursa Vinç Firmaları & Vinç Şirketleri dendiğinde öne çıkan ÖZ Lider firması Kiralık Vinç hizmeti sunmaktadır.

Bursa Vinç Kiralama hizmetiyle sizlere her zaman yerinde ve zamanında hizmet sunmaktayız. Vinçlerimizi kiralama yaparken dikkat ettiğimiz en önemli konu sizlere alanında uzman kişiler ile hizmet vermektir. Bunun yanı sıra firmamızdan alacağınız Kiralık Vinç hizmeti öncesinde ilgili personelimiz çalışma yapılacak alanda gerekli olan tüm emniyet önlemlerini almaktadır.

Kiralık Vinç konusunda Bursa şehir merkezinin yanı sıra; Organize Sanayi Bölgeleri, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Kestel, Gürsu, Mudanya ilçelerinde de hizmet veren Bursa Vinç firmamız sektörün en eski işletmesi olmakla birlikte bir çok yeniliğe de öncülük etmiştir.

Mobil Vinç, Araç Üstü Vinç, Teleskobik Vinç, Sepetli Vinç, hakkında sektörün lider firması olarak bilinen ÖZ Lider Vinç Hizmetleri şirketimize günün her saati iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Vinçlerimizi en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Her zaman kaliteli ve yerinde hizmet sunmak amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

30 yıldan fazla sektör tecrübesi, modern ekipmanları ve deneyimli Vinç Operatörü personeli ile çalışmalarını sürdüren Bursa Kiralık Vinç firması Platform ve Forklift alanında uzman ekibi ve sorunsuz hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.

Ağır yüklerinizin kaldırılması, taşınması ve sevkiyat işlemlerini gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duyacağınız en önemli hizmet olan Bursa Kiralık Vinç konusunda tecrübesi ve deneyimli personelinin yanı sıra Kiralık Vinç Fiyatları hususunda da en uygun ücret politikasını uygulamaktadır.

ÖZ Lider Vinç

Vinç Çeşitleri

Bursa Kiralık Vinç Firmaları ya da Vinç Kiralama Şirketleri araştırmasında Tavsiye edilen ÖZ Lider çeşitli yüksekliklere kolayca ulaşan Vinç Çeşitleri ile projelerinize yardımcı olmaktadır.

27 Metre Sepetli Vinç

30 Metre Sepetli Vinç

37 Metre Sepetli Vinç

45 Metre Sepetli Vinç

Bize Ulaşın

Bursa Vinç Kiralama & Kiralık Vinç Şirketleri dendiğinde öne çıkan firmamız modern Vinç Çeşitleri ile daima en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hemen Ara