ÖZ LİDER VİNÇ

Şirket Profili

ÖZ Lider; Bursa ve çevresinde ihtiyacınız olan, Sepetli Vinç, Platform, Forklift, Kiralık Vinç hizmetini sunan güvenilir firmalar arasında öne çıkmaktadır.

ÖZ Lider firmamız Bursa Vinç sektöründe edinmiş olduğu tecrübe, deneyim ve birikimi sonucunda hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselterek en ekonomik ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ve Sanayi Bölgeleri çevresinde Kiralık Vinç ya da Vinç Kiralama ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

En zor şartlarda bile çalışmalarımızı, karşılıklı hoşgörü ve güveni esaslarına dayanrak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Bursa ve ilçelerinde “Kiralık Vinç“, “Kiralık Sepet” “Platform Kiralama” ve “Kiralık Forklift” hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Dürüst ve güvenli hizmet vermek bizim için önemli konudur. Bursa şehrinde faaliyet gösteren işletmeler içerisinde sektörde edindiği tecrübe ile saygınlığa sahip olan Bursa Vinç şirketi ÖZ Lider deneyimli personeli ve modern Vinç Çeşitleri sayesinde bir çok işletme ve kuruma çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

ÖZ Lider Vinç Hizmetleri olarak müşteri memnuniyetinin bizim için en büyük kazanç olduğuna inanıyor, bu konudaki hassasiyetimizden ödün vermiyoruz.

image
ÖZ LİDER

Vizyon

Bursa Vinç Firmaları arasında sektördeki en eski ve ihtiyaçlarınıza uygun Vinç Çeşitleri ile güvenli hizmet sunan ÖZ Lider olarak Vizyonumuz başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye‘de Kiralık Vinç denildiğinde akla gelen lider firmalar arasında olmaktır.

ÖZ LİDER

Misyon

Bursa Vinç Şirketleri içerisinde sektörün lider işletmesi olarak bilinen ÖZ Lider firmamızın ilkesi Misyonumuz; başlanan her projeyi zamanında, en üstdüzey tekniklerle projesine uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı, tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmektir.

ÖZ Lider Vinç

Makine Parkuru

ÖZ Lider Vinç Hizmetleri; Bursa‘da modern ekipmanları ile Sepetli Vinç ;  “Mobil Vinç“, “Forklift” “Platform” ve “Kiralama” hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Mobil Vinç

Sepetli Vinç

Platform

Forklift

Bize Ulaşın

Bursa Vinç Firmaları, Platform, Sepetli Vinç ve Forklift Kiralama Firmaları dendiğinde ilk akla gelen ÖZ Lider, sektörde edindiği tecrübesi ile Tavsiye edilmektedir.

Hemen Ara