Bursa Platform Kiralama

ÖZ Lider firması Bursa‘da Kiralık Platform hizmeti sunmaktadır.

Bursa Platform Kiralama hizmetinin öncüsü olarak sektörde en fazla referansa sahip olan ÖZ Lider bünyesinde bulundurduğu Platform Çeşitleri ile şehirde bir çok işletme ile işbirliği yapmaktadır. Özellikle İnşaat alanlarında ve yüksek yapıların tavanlarında gerçekleştirilecek işlemler için gerek duyulan Platform hizmeti son yılların en popüler hizmeti olmakla birlikte ÖZ Lider firması bu konuda güvenebileceğiniz Bursa Kiralık Platform şirketi olarak sektörde kazandığı saygınlık ve kaliteli ekipmanları ile en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Çeşitli yüksekliklere göre tasarlanmış olan Platform makineleri sayesinde; Fabrika, Depo, Antrepo, İnşaat gibi alanlarda ihtiyaç duyulan Bursa Platform Kiralama hizmetini modern ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılan Platform Modelleri ile sorunsuz olarak sunan işletmedir.

Personelinizi yüksek Metrajlarda Endişe İçinde Kalmadan, güven İçinde çalıştırmak istiyorsanız, onlara bazı olanaklar ve rahatça çalışabilecekleri Bir  ortam  sunmanız gerekmektedir. Taleplerinize göre değişik yüksekliklere erişebilen; 6-8-10-12-14-16-18-20 Metre erişime sahip olan Platform Çeşitleri ile işlemlerin kolaylıkla yapılmasına olanak sağlayan Bursa Kiralık Platform firmamıza günün her saati ulaşarak bilgi edinebilir, müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Firmamız deneyimli kadrosu, eksiksiz donanımı ve platformlarıyla bu güveni en üst düzeye çıkartarak hizmet vermektedir.

Yüksek binaların temizlik çalışmalarında , boya işlerinde , elektrik sistemlerinde, tersanelerin çalışma sahaları , gemi boyama ve raspa işlerinde kullanılmak üzere veya isteğinize göre özel işlerinizde kullanmak amacıyla sepetli ve çeşitli platformlarımızla hizmetinizdeyiz.

ÖZ Lider Platform

Platform Çeşitleri

ÖZ Lider Platform Kiralama Firması olarak Bursa ve çevresinde ihtiyacınız olan yüksekliklere ulaşmanızı sağlayan Kiralık Platform hizmetini güvenli şekilde sunuyoruz.

Bursa Kiralık Platform 6-8 Metre

6-8 Metre Platform

Bursa Kiralık Platform 10-12 Metre

10-12 Metre Platform

Bursa Kiralık Platform 14-16 Metre

14-16 Metre Platform

Bursa Kiralık Platform 18-20 Metre

18-20 Metre Platform

Bize Ulaşın

Bursa Kiralık Platform hizmeti için Tavsiye edilen Güvenilir firma olan ÖZ Lider ile yapacağınız çalışmalarda daima modern Platform ekipmanları kullanılmaktadır.

Hemen Ara